o nas

Czy to naprawdę tak jest, że dla pięknego, modnego, subtelnego i eleganckiego zapachu perfum trzeba, z uwagi na wysoką cenę, odmawiać sobie innych przyjemności?

Czy urzekający zapach musi być zawsze tak drogi?

Czy skazani jesteśmy na wybór pomiędzy wykwintnymi, ale koszmarnie drogimi produktami w cudownych buteleczkach i pięknych kartonikach, lub lichymi bublami, mizernymi, tanimi podróbkami, które i tak do niczego się nie nadają?

Nie zgadzamy się na taką alternatywę i to jest idea przyświecająca powstaniu i działalności firmy i marki modne perfumy 4u.

Oferujemy inną drogę: najwyższej jakości produkt w dostępnej cenie, pełną satysfakcję, bez trudnych kompromisów i bez deprymujących rezygnacji. Stworzyliśmy perfumy wykonane bez pośpiechu, bez pogoni za zyskiem, z najwyższą starannością i z użyciem najbardziej wyrafinowanych składników i subtelnych olejków najwyższej jakości. Dzięki ekonomicznemu podejściu do kosztów opakowań, marketingu i dystrybucji, a w końcu do marży ustalonej na zdroworozsądkowym poziomie, udało się uzyskać powszechnie akceptowaną cenę. Minimalistyczna elegancja naszych opakowań znacząco wpływa na obniżenie kosztów.

W końcu przecież najważniejsze jest to, co w środku - rewelacyjne perfumy.

Nasza kolekcja perfum, kreowana przez najlepsze "nosy" Londynu, inspirowana jest modą - niektóre z nich są w najnowszym nurcie, inne to nieśmiertelna klasyka. Zawarta w naszych perfumach ilość kompozycji eterycznych (zaperfumowanie), daje pełne prawo, aby oświadczyć, że proponujemy prawdziwe perfumy w tak przystępnej cenie.

Jesteśmy pewni, że Państwo odnajdziecie w nich znane i lubiane przez Was nuty i przekonacie się, że jakość i trwałość naszych wszystkich zapachów nie ustępuje na krok tym najbardziej znanym. Wierzymy, że pozostaniecie z nami jako stali, zadowoleni klienci.

 

Pobierz: Katalog perfum modne perfumy 4u (PDF 1,2 MB)

prawdziwe perfumy

www.modneperfumy4u.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij